ART / Oil paintings / Oil painting 13699471
nr 1369 9471
OIL PAINTING
Halvar Halvorsen, signed. Oil on canvas, 49x68 cm,
Halvar Halvorsen, Signerad. Olja på duk, 49x68 cm
SEK 300
Monday December 21 2020
at 19:45:02
100 kr
200 kr
250 kr